Poranek Wielkanocny

„Wielkanoc to radosny znak
Wiara, uśmiech, wspólny czas,
Niech w sercach zawsze światło trwa,
Kto ma spokój, szczęście ma…”🐑🌿🧺
 
Dzieci z grupy „Zajączki”🐇 przygotowały radosne przedstawienie wielkanocne, wprowadzając rodziców i zaproszonych gości w świąteczny nastrój.
Mali artyści recytowali wierszyki, śpiewali piosenki oraz prezentowali układy taneczne.
Odświętne stroje, piękne dekoracje i ogromne zaangażowanie dzieci sprawiły, że występ był pełen uśmiechu i wzruszeń. Publiczność nagrodziła młodych artystów gromkimi brawami.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przygotowanie poczęstunku, pyszne potrawy i ciasta
 🫶🏻🐤🌿🥚🪺🥚🌿🐤🥚🌿🐤🥚🌿🐤