Grupa „Biedroneczki” z radością przywitała długo wyczekiwaną wiosnę! 

Dzieci zaprezentowały piękny występ pełen tańca, wierszy, śpiewu i uśmiechu. 


Nie zabrakło kolorowych strojów, wiosennych piosenek oraz pozytywnej energii, która udzieliła się wszystkim obecnym. 


