Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty.
📖❤🌹📖🌹❤🌹📖🌹❤🌹📖❤🌹📖🌹❤
Nasze przedszkolaki również chciały podziękować w tym dniu, swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za uśmiech, życzliwość i trud włożony w ich wychowanie, za opiekę, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy oraz smaczne posiłki.
Słowa tych podziękowań zawarte były w wierszach, piosenkach i tańcach, przygotowanych przez dzieci z grupy Myszki.
🐭❤😍🐭👧🏼😍😀👦🏼👦🏼👧🏼😀😍🐭❤👦🏼😀🐭
Po części artystycznej, głos zabrał pan Burmistrz Adam Snarski oraz pani Dyrektor Barbara Zgłębicka, którzy podziękowali za serce, które wszyscy pracownicy wkładają w swoją pracę, za osiągnięcia, za kreatywność, entuzjazm i uśmiech na twarzy.
W naszym przedszkolu Dzień Edukacji obchodziliśmy we wtorek, w tym dniu gościliśmy również byłych pracowników placówki.
Ich obecność jest dla nas bardzo ważna !
❤🌹❤🌹❤🌹❤🌹❤🌹❤🌹❤🌹❤🌹
Uwielbiamy gdy wspominają dawne czasy, gdy wzruszają się podczas występów naszych przedszkolaków.
W tym dniu do ich grona dołączyła nasza Pani Jadzia!
❤🌹❤🌹❤🌹❤🌹❤🌹❤🌹❤🌹❤🌹
Kochani❤ dziękujemy za Waszą pracę, za doświadczenie, mądre słowo, za uśmiech i serce, którym obdarowywaliście wszystkie przedszkolaki przez wiele lat. Życzymy Wam dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności!!!