Pożegnanie Przedszkola 2023

Rozstania nadszedł czas…
🥹🫶🏻🥹🫶🏻🥹🫶🏻🥹🫶🏻🥹
15 i 16 czerwca odbyły się uroczyste akademie przygotowane przez grupę „Motylki”🦋 i grupę „Pszczółki”🐝.
To właśnie z tych grup dzieci pożegnały przedszkole.
Edukacja jest jak budowa domu🏠, a pierwszym etapem edukacji jest przedszkole🏫.
Nasze kochane „Motylki” i „Pszczółki” pokazały wierszem, tańcem i piosenką, że mają mocne fundamenty i mogą rozpocząć kolejny etap zdobywania wiedzy.
Przez cztery lata pilnie rozwijały obszary: poznawczy, społeczny, emocjonalny i fizyczny, aby osiągnąć dojrzałość szkolną i od września rozpocząć odważnie naukę w szkole 🎒📖🎒📖🎒📖🎒📖🎒📖.
Naszym kochanym Absolwentom życzymy wielu sukcesów, samych dobrych ocen i zapału do nauki, ale pamiętajcie o swoich marzeniach, przyjaźniach i zainteresowaniach, rozwijajcie je i pielęgnujcie.
Jesteśmy z Was bardzo dumni
❤🦋❤🐝 ❤️❤🦋❤🐝 ❤️❤🦋❤️🐝❤
A Wam Drodzy Rodzice życzymy wytrwałości i cierpliwości. Przed Waszymi dziećmi nowa, nieznana droga i liczą na Waszą pomoc. Dziękujemy za wszystko czego dokonaliście dla naszego przedszkola.
Powodzenia 🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻