Przedszkolny konkurs plastyczny ,,Mój Przyjaciel EKO – Miś’’

Przedszkolny konkurs plastyczny w ramach projektu:,, EKOKULTURALNE PRZEDSZKOLE”  w kategorii: ekoplastyka  został rozstrzygnięty.
W konkursie wzięły udział wszystkie grupy z naszego przedszkola. Głównym  zadaniem uczestników każdej grupy ( jako praca grupowa) było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej postać ulubionego misia – bohatera literatury dziecięcej zgodnej z tematem „Mój przyjaciel EKO-Miś”
Format oraz technika prac konkursowych była dowolna. Wykonane prace były bardzo pomysłowe i twórcze. EKO-Misie zostały wyeksponowane na dolnym holu w przedszkolu, gdzie można je podziwiać.
Każda uczestnicząca grupa została nagrodzona dyplomem oraz nagrodą do swojej sali zdobywając I miejsce za wykonanie EKO-Misia.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich opiekunom!
Dziękujemy za udział i zaangażowanie!