Rozstrzygnięcie konkursu „Najładniejsza ozdoba bożonarodzeniowa”

W  grudniu w Przedszkolu Samorządowym im Misia Uszatka w Lesku odbył się konkurs zewnątrzprzedszkolny pt. „NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA CHOINKOWA”, zorganizowany przez nauczycielki Magdalenę Szczepanik i Anetę Kostecką. 

Dzieci do 10 grudnia przynosiły swoje prace konkursowe, które zostały zaprezentowane na holu przedszkolnym aby każdy mógł je podziwiać. Do placówki zostały także dostarczone prace z Przedszkola z Hoczwi, Bezmiechowej Dolnej, Średniej Wsi, Prywatnego Przedszkola Wesoły Ludek z Leska i Prywatnego Przedszkola FOTONIK z Leska. Dnia 19 grudnia grupy zebrały się na holu przedszkolnym gdzie nastąpiło rostrzygnięcie konkursu.

W czasie wybierania przez komisję najładniejszych ozdób i przyznawania miejsc, dzieci brały udział w zabawach muzyczno-ruchowych oraz zabawach paluszkowych  ” , a także oglądały prezentację pt. „Choinka dawniej i dziś” i ćwiczyły swoją kreatywność, podczas zadań manualnych rysując razem z krasnalem Tadziem choinkę jednocześnie oglądając prezentację „Jak narysować choinkę”. 

Oto zwycięzcy: 

W kategorii 3-4-latków:

Miejsce I – Maja Latusek;

Miejsce II – Michał Sanecki, Adam Adamiak;

Miejsce III – Kamil Aszklar, Kacper Stokłosa;

W kategorii 5-6-latków:                                                                                                                                                                                                                          

Miejsce I – Lena Koszyk, Zuzanna Mastalerz;

Miejsce II – Justyna Nosek, Franciszek Czerwiński;

Miejsce III – Maja Dziubaszewska, Bartłomiej Latusek;

Na zakończenie Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za liczny udział w konkursie i pochwaliła za wykonanie pięknych prac. Następnie koordynatorki konkursu i Pani Dyrektor  rozdały wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie pamiątkowe dyplomy i upominki rzeczowe. Do przedszkoli biorących udział w konkursie także zostały dostarczone dyplomy i nagrody dla wszystkich dzieci. Na koniec koordynatorki podziękowały komisji i zachęciły przedszkolaków do dalszej aktywności twórczej. 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz