Dzień Papieski w przedszkolu

DSCN4327

W dniu 07.05.2015r. w naszym przedszkolu został zorganizowany „ Dzień Papieski” pod hasłem „Każde życie ma wieczną wartość” z okazji I rocznicy Kanonizacji Jana Pawła II. Mieliśmy zaszczyt gościć ks. Stanisława, który opowiadał dzieciom ciekawe historie z życia św. Jana Pawła II.

Dzieci 4-5 letnie- grupa „Misie” przygotowały program słowno-muzyczno-taneczny. Przedszkolaki recytowały wiersze np. „Czuwaj Święty Janie Pawle II z uśmiechniętą minką, nad miastem Leskiem, przedszkolem i moją rodzinką.”Śpiewały również i tańczyły tańce religijne i ludowe. Ponadto dzieci przebrane w stroje reprezentujące poszczególne grupy przedszkolne (Żabki, Smerfy, Grzybki, Słoneczka, Motylki, Jagódki, Biedroneczki, Misie) składały kwiaty. Nie zabrakło piosenki „Polskie kwiaty” oraz wspólnie zaśpiewanej przez zebranych „Barki”. Na koniec ks. Stanisław pobłogosławił przedszkolaków, pracowników oraz rodziców i obdarował dzieci słodyczami i obrazkami z wizerunkiem św. Jana Pawła II.
DSCN4329DSCN4334DSCN4338DSCN4346DSCN4348DSCN4353

DSCN4324DSCN4323

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!