Zajęcia umuzykalniające w przedszkolu

bty

Na początku marca w grupie „Jagódek” ,”Smerfów” i „Żabek” odbyły się zajęcia umuzykalniające, które poprowadziła Pani Izabela Kaciuba.  Pani Izabela uczęszcza na zajęcia śpiewu operowego pod kierunkiem Marka Wiatra w Prywatnej Szkole Wokalno – Aktorskiej w Krośnie.Podczas spotkania dzieci zostały zapoznane z ćwiczeniami aparatu głosowego, z różnymi rodzajami muzyki, niektóre dzieci mogły zaprezentować swoje umiejętności. Na koniec spotkania  mogliśmy wysłuchać utworów zaśpiewanych przez Panią Izę. Śpiew  gościa bardzo podobał się dzieciom a  sama Pani Iza  mówi, że  spotkanie z dziećmi w przedszkolu było dla niej niezwykłym doświadczeniem i jest zaskoczona tak pozytywnym odbiorem przez małe dzieci.

bdr

bdr

20180306_125653

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!