Brawa od dzieci

13 listopada nasze przedszkolaki wzięły udział w akcji „Brawa od dzieci”, zorganizowanej przez Niepubliczne Przedszkole w Rogoźnicy, pod honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Wszystkie dzieci wraz z wychowawcami, bijąc brawa, okazały wdzięczność tym wszystkim, którzy biorą udział w walce z COVID-19: lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym, personelowi całej służby zdrowia, a także policjantom, strażakom, żołnierzom i wolontariuszom.

Celem akcji było również podkreślenie roli i znaczenia wzajemnej pomocy i solidarności międzyludzkiej oraz uświadomienie najmłodszym, że patriotyzm to nie tylko symbole narodowe, ale również działania podejmowane dla dobra drugiego człowieka.