Wizyta Świętego Mikołaja

Wizyta świętego Mikołaja to wydarzenie, na które wszystkie dzieci z niecierpliwością czekają cały rok. 4 grudnia od samego rana nasze przedszkolaki wyglądały przez okno, wypatrując upragnionego Gościa. W końcu, ku ich ogromnej radości ujrzały Świętego, który wraz ze swoją pomocnicą – Śnieżynką maszerował po przedszkolnym placu zabaw, ciągnąc za sobą ogromne sanie pełne prezentów i zmierzając prosto do drzwi przedszkolnych. Wszystkie dzieci z zapałem poskładały swoje zabawki i pełne emocji nasłuchiwały radosnego okrzyku “ho, ho, ho!” i odgłosów dzwonków sań. Święty Mikołaj po kolei odwiedzał wszystkie dzieci w ich salach przedszkolnych, rozdając im prezenty. Przedszkolaczki zaś pięknie podziękowały Mikołajowi cudownymi piosenkami i wierszami. Nie zabrakło również wspólnych zabaw i tańców z Mikołajem. Atmosfera spotkania była magiczna. Każdy w tym dniu został obdarowany prezentem. Gdy tylko nasz Gość pożegnał się z nami, szeleszczące paczki w rączkach dzieci zostały otworzone. Nasze kochane przedszkolaczki bardzo się cieszyły z podarunków, które otrzymały. Wracając do domu z wypiekami na twarzy opowiadały swym Rodzicom o spotkaniu jakie miało miejsce w przedszkolu.

Miło spędzony czas uświetniły pamiątkowe zdjęcia, które długo będą nam przypominały o tym cudownym dniu…