Dla Babci i Dziadzia

Dzień Babci i Dziadzia to szczególny dzień w życiu wnucząt – zarówno małych jak i dużych. Dziadkowie to wielki Skarb dla wnuków, to właśnie Oni sprawiają, że ich świat staje się piękniejszy, pełen miłości i ciepła.

W związku z pandemią Babcie i Dziadkowie  nie mogli osobiście gościć
w progach przedszkola jak każdego roku.

Mimo utrudnień, dzieci pod czujnym okiem wychowawczyń z zapałem
i radością przygotowały piękne wierszyki, uroczyste piosenki oraz tańce. Nie zabrakło cudownych strojów, laurek, które przyozdobiły tablice przedszkolne oraz oklasków w podziękowaniu za to, że Babcie i Dziadkowie od zawsze pełnią najważniejszą rolę w życiu każdego z nas.

W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze przedszkolaki wystąpiły dla swoich ukochanych Dziadków w blasku fleszy i kamer, które udokumentowały całą uroczystość. Filmiki oraz zdjęcia zostały udostępnione na grupach oraz na głównej stronie przedszkola.

20 stycznia chętne grupy przedszkolaków wzięły udział w występie z okazji Dnia Babci i Dziadzia, nagranym przez przedstawicieli Bieszczadzkiego Domu Kultury w Lesku.

Zmontowany film zostanie wyemitowany w sobotę 23 stycznia o godz. 16:00 na stronie Facebook BDK Lesko.

Drogie Babcie, kochani Dziadkowie, bez Was nasz świat, jak i również świat naszych dzieci nie miałby sensu. Dziękujemy, że JESTEŚCIE i z całego serca życzymy Wam dużo zdrowia, pociechy z wnuków oraz samych pięknych chwil.

 

Serdecznie zapraszamy do naszej fotogalerii: