Rozstrzygnięcie  konkursu  ,,Cuda z dyni”

Okrągła, pomarańczowa, bogata w wartości odżywcze królowa jesieni – dynia była inspiracją do zorganizowania przedszkolnego konkursu,,Cuda z dyni”. Był to konkurs dla dzieci i ich rodziców. Kreatywność i pomysłowość uczestników wzbudziła wielkie zaskoczenie. Na wystawie

w przedszkolnym holu można było podziwiać prawdziwe cuda z tego jesiennego warzywa. Wspólnie spędzony z rodzicami czas na wesołej zabawie został doceniony przez Jury, które postanowiło nagrodzić wszystkich uczestników I miejscami, pamiątkowymi dyplomami oraz upominkami. Serdecznie Gratulujemy!
A oto nasi Zwycięzcy:

 Grupa ,,Żabki”
Hubert Bochniak
Oliwier Kasprzak
Antonina Jarecka

                             

Grupa ,,Smerfy”
Amelia Szelc
Nadia Dziekan

             

Grupa ,,Biedronki” 
Maja Woźniak
Franciszek Jarecki

              

Grupa ,,Wiewióreczki”

 Darek Miniak
Maja Szafran
Alicja Wojtanowska

Wiktor Kasprzak
Zofia Winiarczyk
Klara Lech
Maciej Bończak

 Grupa ,,Motylki”
 
Kacper Stokłosa
Brajan Wende
Kalina Fechner
Pola Usyk
Hanna Lada
Antoni Gałęza
Zosia Kaczanowicz
Julia Ziemiańska
Jan Turopolski
Adam Adamiak
Kasia Solan

 Grupa ,,Pszczółki”
 
Nina Kaba

                

Dziękujemy Przedszkolakom i ich Rodzicom za udział w konkursie😊 

Gratulujemy wszystkim Zwycięzcom!