Żegnaj przedszkole

„Dziś nadeszło już przedszkola pożegnanie,
3 wierszyki, wspólny taniec
i rozejdziemy się każdy w swoją wybraną stronę
to już postanowione…”

28 i 29 czerwca w naszym przedszkolu były niezwykle wyjątkowe i bardzo wzruszające. A to dlatego, że najstarsze 6-latki –  Żabki
i Smerfy  żegnały się z przedszkolem i wyfruwały, aby rozpocząć naukę w szkole podstawowej. W uroczystościach uczestniczyła pani Magdalena Mazurkiewicz – sekretarz Gminy Lesko, pan Tomasz Wojtanowski – dyrektor Leskiego Centrum Edukacji i Sportu, nasza pani dyrektor, siostra zakonna, pani intendentka,  pani logopeda, pani ucząca języka angielskiego, pani ucząca dzieci gry w szachy, panie kucharki, pan konserwator oraz rodzice naszych absolwentów.

Przedszkolaki przedstawiły program artystyczny – były tańce, piosenki i wiersze oraz podziękowania za 4 wspólnie spędzone lata. Pani dyrektor wręczyła każdemu absolwentowi dyplom ukończenia przedszkola i upominki. Rodzice przyszykowali również niespodzianki dla swych pociech oraz słodki poczęstunek w postaci tortu.
Teraz będziemy obserwować jak absolwenci dzielnie sobie radzą od września w szkolnych murach.