Dzień Mamy i Taty w grupie „Biedronek”

Mamo, Tato – nadstaw uszka, słuchaj mego dziś serduszka.   Niech Ci powie jego bicie, że ja kocham Cię nad życie!                                                                                                      

SAMSUNG CSC
 

22 maja dzieci z grupy „Biedroneczek” gościły w swojej sali Mamusie i Tatusiów. Najmłodsze przedszkolaki nie mogły się już doczekać kiedy wystąpią dla swoich rodziców. Dzieci bardzo chętnie przygotowywały się do tego ważnego i pięknego wydarzenia. Odważnie recytowały wiersze, tańczyły i śpiewały piosenki.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz