„Zdrowo żyć chcemy owoce i warzywa jemy”

DSCN4565DSCN4566Występ pt. „Zdrowo żyć chcemy owoce i warzywa jemy”

Dnia 04.11.2015r. w ramach realizacji projektu „Zdrowo żyć chcemy owoce i warzywa jemy” odbył się występ mający na celu promowanie spożywania owoców i warzyw. Występ przygotowały dzieci z grup: „Słoneczka”, „Biedronki” i „Jagódki”. Dzieci zaprezentowały bajkę o Jasiu i Małgosi, w której to czarownica zmieniła swoje nawyki żywieniowe na zdrowe, inscenizację do wiersza „Pomidor”  J. Brzechwy, taniec do piosenki „Polka prawdziwa”, wiele wierszy i piosenek o tematyce zdrowotnej. Ponadto 06.11.2015 r. dzieci wystąpiły   z tym samym programem dla zaproszonych gości ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego wLesku. Również w ramach realizacji w/w projektu odbyła się prelekcja na temat zdrowego żywienia i odżywiania.

DSCN4567DSCN4568DSCN4571DSCN4570

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!