Dzień Pluszowego Misia

„Pokochaj Pluszowego Misia, on przyjacielem dzieci jest, Dorotka, Adaś i Justysia, wesoło wszyscy bawmy się”

W dniu 26 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami.
W czasie wspólnego, uroczystego spotkania bawiliśmy się przy misiowych przebojach. Dzieci poznały historię powstania pluszowej zabawki recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, odgadywały zagadki o znanych misiach .Nie zabrakło również życzeń dla pluszowych bohaterów. Na koniec spotkania wszystkim grupom został wręczony dyplom ” Przyjaciela pluszowego misia” oraz słodki – piernikowy miś.
Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i radości.