Dzień Babci i Dziadka

Styczeń to miesiąc kojarzący się z Nowym Rokiem, zimą oraz Babcią i Dziadkiem. Niestety w tym roku, z powodu pandemii, nasi kochani Dziadkowie nie mogli nas odwiedzić w przedszkolu, ale ani przedszkolaki, ani panie nie zapomniały o tych wyjątkowych członkach naszych rodzin.

Pierwsze dni stycznia były czasem intensywnych przygotowań każdej grupy do występów z okazji Dnia Babci i Dziadka. W salach pojawiły się gazetki okolicznościowe, przedszkolaki przygotowały upominki dla swoich bliskich, uczyły się wierszy, piosenek i tańców. Występy z tego szczególnego święta zostały przeniesione w sferę wirtualną w formie filmików i zdjęć z tysiącami całusów dla Babć i Dziadków.

Nasza przedszkolna drużyna życzy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo zdrowia, bo wszyscy wiemy jakie jest ono ważne. Dużo radości każdego dnia, bo przecież to uśmiech jest dla nas wszystkich najcieplejszym promieniem słońca, nawet gdy za oknem szaruga. Dużo miłości, bo każdy potrzebuje jej do życia i spełnienia wszystkich marzeń. Pamiętajcie, Drodzy Dziadkowie, że na marzenia zawsze jest dobry czas.

Przedszkolaki, Dyrekcja i pracownicy przedszkola.