Dzień Edukacji Narodowej w naszym przedszkolu

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto dla pracowników oświaty. W przedszkolu 14 październik to nie tylko potocznie nazywany Dzień Nauczyciela, to święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom w przedszkolu było naprawdę dobrze.

Nasze przedszkolaki podziękowały swoim ukochanym Paniom i Pracownikom Przedszkola za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie. W tym uroczystym dniu grupa „Biedroneczek” zaprosiła gości na akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zaprezentowały się najlepiej jak umiały. Były wiersze, tańce i piosenki, które w całości stworzyły piękne podziękowanie za codzienną troskę, oddanie i serdeczność. Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami i smacznymi cukierkami. Pani Dyrektor skierowała do wszystkich pracowników przedszkola, wiele ciepłych słów oraz życzeń dalszej, owocnej pracy.

To był wyjątkowy, jesienny dzień!