Dzień Kundelka oraz zakończenie zbiórki na rzecz Schroniska dla zwierząt w Lesku.

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Z tej okazji z wielką radością 25 października dzieci z naszego przedszkola świętowały Dzień Kundelka .

 Wydarzenie odbywało się w ramach projektu „Bliżej pieska „.Była to świetna okazja do przedstawienia swoich czworonożnych przyjaciół. Dzieci miały okazje poznać różne rasy psów oraz przypomnieć sobie jakie obowiązki i odpowiedzialność związana jest z posiadaniem psa lub każdego innego zwierzątka. Przedszkolaki dowiedziały się również, że pies to przecież nie zabawka! Nie można się nim pobawić i odstawić na półkę, gdy się znudzi, a tym bardziej wyrzucić za drzwi. Tego dnia dzieci rysowały pieski samodzielnie , kolorowały oraz śpiewały piosenki o pieskach.

Przedszkolaki wiedzą, że każdy pies – kundelek czy rasowiec – zasługuje na uwagę i miłość!

W tym dniu zakończyła się również zbiórka na rzecz Schroniska „Wesoły Kundelek” w Lesku ” Dorośli i Dzieciaki pomóżmy nakarmić psiaki i kociaki”.
Akcję uważamy za bardzo udaną , czego dowodem jest ogrom zebranych darów.

Wszystkim Rodzicom i Dzieciom wspierającym akcję – dziękujemy!