Dzień Pluszowego Misia

25 listopada świętują najpopularniejsze przytulanki na świecie – Pluszowe Misie.

Maskotki te od ponad stu lat towarzyszą najmłodszym w ich codziennym życiu. Dzieci je uwielbiają. Misie pomagają im zasnąć oraz inspirują do zabawy. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Pluszowe Misie są najwierniejszymi przyjaciółmi dzieci z którymi chętnie dzielą chwile radości jak
i smutku, służą im za pocieszycieli a nawet poduszki. Misie są bohaterami bajek i trafiają na wielki ekran jako gwiazdy filmowe. W środę 25 listopada nasze przedszkolaki również obchodziły Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu, dzieci w swoich grupach, poznały historię powstania Dnia Pluszowego Misia, zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie, bawiły się przy,, Misiowych” piosenkach oraz aktywnie uczestniczyły w przeróżnych  zajęciach przygotowanych na tą okazję. Radość najmłodszych była dowodem mile spędzonego czasu😊