Przedszkolaki śpiewają „Mazurka Dąbrowskiego”

W związku ze zbliżającym się Narodowym Świętem Niepodległości nasze przedszkole włączyło się  w ogólnopolską akcję pt. „Szkoła do hymnu”, zorganizowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.  W ramach tej akcji dnia 10 listopada punktualnie o godzinie 11:11 dzieci we wszystkich grupach przedszkolnych wraz z nauczycielami i  pracownikami przedszkola uroczyście zaśpiewały 4-zwrotkowy Hymn Polski.

W tym dniu również wszystkie przedszkolaki podczas zajęć poznawały symbole narodowe,  a także zapoznały się z historią swojego kraju. Wykonały również piękne prace plastyczne związane z Polską.

Postawa naszych MAŁYCH PRZEDSZKOLAKÓW jest godna podziwu. Cieszymy się i jesteśmy dumni z patriotycznej postawy naszych wychowanków.